Nové objednávky a zmeny v objednávkach je potrebné nahlásiť min. 3 pracovné dni vopred na email: objednavkysk@fiteat.sk. Platba prevodom - VOPRED.

sk

FIT OFFICE

Krabičková diéta FITeat - Fit Office

Office 3 chodové menu, pre zaistenie zdravého životného štýlu vo vašej kancelárii. Toto menu je možné objednať v troch variantoch (dopoludňajšie menu, popoludňajšia menu alebo raňajky-obed-večera)Trojpomere makroživín

50% / 25% / 25% ( sacharidy , tuky , bielkoviny )Čo je Fit office menu?

Všeobecné zásady racionálneho stravovania programu FIT:
obsahuje nutrične aj kaloricky vyvážené jedlo s optimálnym množstvom bielkovín, sacharidov a tukov, ktoré sú rozložené do piatich denných porcií, aby chudnutie bolo čo najefektívnejšie.

  • Počet porcií každý deň by sa mal pohybovať v rozmedzí 3-5 (konkrétne číslo sa odvíja od metabolického typu jedinca a konkrétnej situácie, ktorú riešime, čo je potrebné vždy zohľadniť. Navyše aby toto pravidlo fungovalo, je potreba zaistiť dostatočný časový odstup medzi jednotlivými porciami , aby malo telo priestor všetko stráviť a spracovať). Zabezpečíme tým efektívnejšie metabolické pochody v tele, ovplyvní sa celková glykémie a zlepší sa distribúcie energie. Celkovo sa toto oi. Odrazí aj na udržanie normálnej telesnej hmotnosti.
  • Dodržiavajte pravidelný príjem tekutín (najlepšie čistá voda = filtrovaná voda) - denne také množstvo, aby zodpovedalo individuálnym požiadavkám (= nič nepočítajte, pretože výsledok je ovplyvňovaný príliš mnohými faktormi, ktoré sú číselne ako celok nevyjadriteľné). Tekutiny s obsahom cukru alebo iných sladidiel nie sú vhodné, rovnako ako alkohol či stimulačný nápoja.
  • Jednoducho povedané to znamená primárne úbytok tukových zásob, udržanie alebo aj navýšenie podielu svalovej hmoty, zdravší vzhľad a pocit, zvýšenie kondície ... To sa skladá z tréningového a stravovacieho plánu.

Vyskúšajte a uvidíte

Každý deň vám privezieme až päť porcií zdravého a chutného jedla.

Objednať