visit website are timeless accessory. Franchising | FITeat

Nové objednávky a zmeny v objednávkach je potrebné nahlásiť min. 3 pracovné dni vopred na email: objednavkysk@fiteat.sk. Platba prevodom - VOPRED.

sk

Franchising

Hľadáme nových franchisingových partnerov

  • Hľadáte produkt pre svoju gastronomickú prevádzku?
  • Máte voľnú výrobnú kapacitu?
  • Kontaktujte nás na tel.: 737 421 688
  • Kontaktujte nás na e-mail: franchising@fiteat.cz

Naša spoločnosť má už 30-ročnú tradíciu v gastronómii. V oblasti výroby a rozvozu krabičkovej diéty máme 10 rokov skúseností a nepreberné množstvo spokojných zákazníkov.

Výhodou franchisingovej spoločnosti FITeat je platforma jednotného zdravého & vyváženého stravovania. Toto je zabezpečené najmä vývojom, výrobou a následným použitím vlastných surovín, ktoré sú využité vo vlastných receptúrach našich pokrmov. Súčasťou franchisingovej spoločnosti FITeat je aj veľkoobchod, kde sú tieto suroviny dodávané našim partnerom. Veľkoobchod disponuje aj ďalšími surovinami, ktoré nakupuje od pestovateľov a prvodovozcov a tým je možné docieliť efekt maximálneho ekonomického výsledku.

Cieľom franchisingovej spoločnosti FITeat je ponuka kvalitných produktov zdravého & vyváženého stravovania pre široké zákaznícke spektrum vyznávajúce zdravý životný štýl.

V rámci dosiahnutia maximálneho ekonomického výsledku máme nastavené exkluzívne ceny u najväčšieho veľkoobchodného dodávateľa s pôsobnosťou v celej SR.

VIAC INFORMÁCIÍ O KONCEPTE KRABIČKOVEJ FITEAT NÁJDETE : TU

Vyskúšajte a uvidíte

Každý deň vám privezieme až päť porcií zdravého a chutného jedla.

Objednať